Korzyści płynące z systemu dachowego

Korzyści płynące z systemu dachowego

Decydując się na budowę domu, inwestor musi mieć świadomość, że jest to inwestycja na lata. Rynek materiałów budowlanych jest względnie stabilny, jednak nie zmienia to faktu, że jest to czasochłonny i wymagający projekt. Jednym z najważniejszych elementów całego przedsięwzięcia, a zarazem najdroższym, jest dach. Dlatego wymaga on skrupulatnego doboru zarówno materiałów, jak i wykonawcy.

Całościowe podejście

Wysokie koszty budowy sprawiają, że inwestorzy bardzo ostrożnie dysponują środkami na nią przeznaczonymi. Jednak nie powinno to wiązać się z oszczędnością na jakości produktów czy wykonawstwa. Jak każda inwestycja, także ta powinna się zwrócić. W przypadku budowy zwrot z inwestycji to ograniczenie ewentualnych napraw i usterek. Jeśli chodzi o pokrycia dachowe, warto więc postawić na kompletny system od jednego producenta – dach z jednej ręki. Zastosowanie zintegrowanego systemu dachowego połączonego z kunsztem rzemieślnika znacznie ogranicza ryzyko, że w przyszłości będziemy musieli stawić czoła kosztownemu remontowi dachu.

Bogata oferta akcesoriów, dachówek płaskich i profilowanych oraz dachówek kształtowych Braas zapewnia inwestorom pewne rozwiązania na lata. Całościowe podejście do kwestii budowy dachu, najwyższa jakość produktów i wykonawstwo zgodne ze sztuką dekarską są gwarancją trwałości i niezawodności.

Gwarancja funkcjonalności na lata z jednej ręki

Dodatkowym atutem systemu dachowego jest duża oszczędność czasu wynikająca z możliwości otrzymania jednej gwarancji na wszystkie produkty, podpisanej z jednym producentem. Wybór produktów Braas i usług Certyfikowanego Dekarza Braas gwarantują także oszczędność pieniędzy w dłuższej perspektywie. – Jesteśmy pewni, że jakość naszych produktów i kunszt certyfikowanych przez nas dekarzy zapewnią dachom wieloletnią trwałość, dzięki czemu zdejmiemy inwestorom z barków ciężar związany z niechcianymi remontami – mówi Adam Ziółek, kierownik marketingu Braas Polska. – Nie zatrzymujemy się jednak na słowach i obietnicach. Od kwietnia oferujemy inwestorom Gwarancję Systemową na kompletny dach, w której ramach zobowiązujemy się do dokonania napraw na nasz koszt w przypadku ewentualnych usterek. Inwestor może więc w pełni cieszyć się swoim domem z bezpiecznym i trwałym dachem – podkreśla Adam Ziółek.

Papierkowa robota ograniczona do minimum

Dodatkową korzyścią płynącą z Gwarancji Systemowej Braas jest ograniczenie papierologii do minimum. Wystarczy wypełnić z dekarzem „deklarację ukończenia prac dekarskich” po ukończeniu budowy i wypełnić wniosek za pośrednictwem strony www.gwarancjasystemowa.pl. Jeśli pojawi się konieczność skorzystania z gwarancji, inwestor z łatwością odnajdzie wszystkie dokumenty i pomoc w jednym miejscu bez konieczności dochodzenia swoich praw przed wieloma firmami.

Komunikaty prasowe

Kontakt dla mediów:

Pegasus Public Relations
ul. Korfantego 8a
01-496 Warszawa
tel. + 48 22 877 22 18
www.pegasus.pl braas@pegasus.pl
logo1
logo1
logo1