Gorąca promocja na dachówki Braas

Wakacyjny czas, to nie tylko słońce i wypoczynek, ale również sezon atrakcyjnych promocji i wyprzedaży. Również w branży budowlanej warto zapolować na okazję i kupić produkty renomowanych marek w bardzo przystępnych cenach. Na przykład, najchętniej wybierane modele dachówek Braas.


 

 

 

 

 

      
 

 

  

 

 

Aby osłodzić lato jeszcze bardziej, marka Braas wprowadziła nową, gorącą promocję na dachówki betonowe. Oferta trwa od 1 lipca do 31 sierpnia i obejmuje modele:

  • Teviva Cisar – ciesząca się ogromną popularnością nowoczesna, płaska dachówka betonowa. Za jej sukcesem stoi elegancki design i prostota formy. Od niedawna model Teviva dostępny jest w nowych modnych kolorach: ciemnoszary i szary kryształ.
  • Bałtycka Cisar – asymetryczna fala i wyrazisty charakter tego modelu tworzą na dachu niepowtarzalną grę świateł, obok której ciężko przejść obojętnie.
  • Celtycka Cisar – harmonijny obraz pokrycia i symetryczny profil czyni ten model jednym z najpopularniejszych w Polsce. Ponadczasowy kształt przykuwa uwagę, stając się ozdoba konstrukcji.
  • Technologia Cisar, w której wykonano modele objęte promocją, to najnowocześniejsza metoda produkcji dachówek betonowych. Opiera się ona na wykorzystaniu trzech warstw: nośnej, wygładzającej i uszlachetniającej, aby zapewnić połaci wytrzymałość, odporność na wilgoć i zabrudzenia oraz intensywny kolor i wysoki połysk.
  • Tegalit Protegon ­­– ta płaska dachówka o wyraźnie zaznaczonych liniach i pełnym charakteru, geometrycznym obrazie pokrycia, doskonale podkreśli nowoczesny styl budynku.
  • Technologia Protegon chroni dach przed promieniowaniem podczerwonym emitowanym przez Słońce. Dzięki temu temperatura na spodniej stronie połaci jest nawet o 10% niższa niż w przypadku innych dachówek.

Szczegóły promocji są dostępne u dystrybutorów marki Braas oraz na stronie promocji: www.braas-promocja.pl

Komunikaty prasowe

Kontakt dla mediów:

Pegasus Public Relations
ul. Korfantego 8a
01-496 Warszawa
tel. + 48 22 877 22 18
www.pegasus.pl
braas@pegasus.pl
logo1
logo1
logo1