Braas dzieli się wiedzą

Rozpoczyna się kolejna edycja szkoleń dla dekarzy organizowanych przez markę Braas. Rozwój i podniesienie kwalifikacji to dobre postanowienie noworoczne, warto zatem wpisać terminy szkoleń do kalendarza! 

Obecnie dekarze mają do dyspozycji sześć szkoleń, w tym jedno podstawowe i pięć specjalistycznych. Szkolenie podstawowe „Projektowanie i budowanie przegrody dachowej z zastosowaniem rozwiązań systemowych Braas” pozwala na nabycie lub usystematyzowanie wiedzy na temat projektowania przegrody dachowej oraz budowy dachu. Podczas szkolenia szczegółowo omawiane są zasady doboru i konstruowania kolejnych warstw w przegrodzie dachowej i jej wykonywania, a także prawidłowego stosowania rozwiązań systemowych Braas. 
Szkolenia specjalistyczne podzielone są na kilka zakresów tematycznych:
•    Komin, kosz i okap. Zasady prawidłowego wykonywania trudnych detali dachów
•    Karpiówka Opal, karpiówka Opal wieżowa na wieżach, stożkach i krzywiznach. Ocieplenia DivoDamm oraz specyfika układania dachówek płaskich
•    Karpiówka Opal na wolim oku
•    Blachodachówki AeroDek i AeroDek Quadro. Zasady układania
•    Blachodachówki AeroDek Quadro i AeroDek. Zasady układania
Szkolenia w zależności od tematyki trwają dwa lub trzy dni i składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. Kierowane są do dekarzy chcących poszerzyć wiedzę i umiejętności na temat rozwiązań technicznych stosowanych w trudnych detalach dachów. 
Zajęcia prowadzone są w małych grupach, aby każdy dekarz mógł aktywnie uczestniczyć w spotkaniach. Dzięki temu jest przestrzeń na wymianę doświadczeń i zadawanie pytań. Z naszego doświadczenia wynika, że często właśnie takie rozmowy odnoszące się do konkretnych realizacji pozwalają najlepiej utrwalić przekazywane informacje – mówi Łukasz Nowakowski, Doradca Techniczny marki Braas.
Marka Braas od wielu lat realizuje program certyfikacji dekarzy. Udział w co najmniej dwóch szkoleniach jest jednym z warunków do uzyskania certyfikatu. Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są na stronie:  www.monier.pl/program-certyfikacji-dekarzy-braas.html
Pierwsze tegoroczne szkolenie odbędzie się w dniach od 24 do 25 stycznia w Gdańsku. Pełny harmonogram oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: 
www.monier.pl/szkolenia-braas/szkolenia-braas/szkolenia-dla-dekarzy.html
Szkolenia realizowane są w Gdańsku, Radomiu i w Zakopanem. Zapraszamy do zapisów!

Komunikaty prasowe

Kontakt dla mediów:

Pegasus Public Relations
ul. Korfantego 8a
01-496 Warszawa
tel. + 48 22 877 22 18
www.pegasus.pl braas@pegasus.pl
logo1
logo1
logo1