Blachodachówki panelowe w ofercie Braas

Blachodachówki panelowe w ofercie Braas

Marka Braas doskonale znana z wysokiej jakości dachówek ceramicznych i betonowych, wprowadza do swojej oferty nowość – blachodachówki panelowe.

 

Rozbudowa portfolio produktowego Braas to wyjście naprzeciw potrzebom szerokiej grupy klientów, którzy poszukują różnorodnych rozwiązań w zakresie pokryć dachowych. Modele blachodachówek panelowych to sprawdzone i popularne kształty AeroDek i AeroDek Quadro, dobrze znane z asortymentu firmy Icopal, która razem z Monier Braas należy do międzynarodowego koncernu BMI Group.

Blachodachówki panelowe Braas wyróżnia trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz nowoczesna forma. Grupa blachodachówek AeroDek składa się z dwóch odmiennych linii stylistycznych:

  • blachodachówki z posypką ceramiczną zespoloną w żywicach akrylowych, dostępne w kilku kolorach, w kształcie AeroDek Tradition (przypominająca klasyczną dachówkę) oraz AeroDek Harenda (wzorowana na drewnianym goncie),
  • blachodachówki lakierowane proszkowo – AeroDek Unique, oferowane w sześciu kolorach z wykończeniem lakierowanym na wysoki połysk lub satynowym.

Model AeroDek Quadro wyróżnia się na rynku, ponieważ jest to pierwsza w Polsce blachodachówka o płaskim profilu. Dzięki temu doskonale podkreśla charakter nowoczesnej architektury. AeroDek Quadro jest lakierowana proszkowo (po wytłoczeniu) i oferowana w czterech wariantach kolorystycznych. Blachodachówki panelowe Braas sprawdzą się na pokrycie dachowe zarówno domów jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej, nowo budowanych oraz modernizowanych.

Razem z blachodachówkami panelowymi w ofercie pojawił się również szeroki wybór akcesoriów i materiałów montażowych dostosowanych specjalnie do tego typu pokrycia. Gąsiory, wiatrownice, pasy nadrynnowe, wsporniki do ław kominiarskich, wsporniki do płotków przeciwśniegowych, taśmy wentylacyjne, wkręty i gwoździe dedykowane są specjalnie blachodachówkom panelowym, umożliwiając efektywny, pewny montaż i staranne wykończenie. Dla poprawnego rozwiązania wentylacji i zabezpieczenia strefy kalenicy zaleca się stosowanie taśm kalenicowych Figaroll Plus oraz Figaroll 2. Do uszczelnienia kominów czy lukarn doskonale sprawdzą się taśmy uszczelniające Wakaflex. Jako warstwę wstępnego krycia zaleca się natomiast stosowanie wybranych modeli membran Divoroll, które są objęte gwarancją funkcjonalności: Divoroll Kompakt 2S/ Divoroll Universal + 2S, Divoroll Top RU/Divoroll Maximum+ 2S.

 

Blachodachówki panelowe Decra® i Quadro objęte są 30-letnią Gwarancją Jakości Monier Braas.

 

Aktualny cennik zawierający informacje dotyczące cen oraz dostępności blachodachówek panelowych AeroDek oraz AeroDek Quadro dostępny jest na stronie internetowej http://www.monier.pl/produkty/cennik.html Więcej informacji: http://www.monier.pl/produkty/blachodachowki-panelowe.html

Komunikaty prasowe

Kontakt dla mediów:

Pegasus Public Relations
ul. Korfantego 8a
01-496 Warszawa
tel. + 48 22 877 22 18
www.pegasus.pl braas@pegasus.pl
logo1
logo1
logo1