AeroDek Unique

AeroDek to lekkie metalowe pokrycia dachowe nawiązujące kształtem do pokryć tradycyjnych, wykonane w nowoczesnych technologiach materiałowych, dostępne w kilku wzorach i kolorach. Systemy AeroDek obejmują blachodachówkę panelową i komplet akcesoriów: gąsiory, wiatrownice, wentylacje, etc. Elementy sytemu AeroDek wykonane są z najwyższych gatunków stali chronionej stopem cynkowo-magnezowym lub alucynkiem, powłokami poliuretanowymi i warstwami wykończeniowymi w dwóch wersjach: z posypką ceramiczną zespoloną w żywicach akrylowych i z poliestrowym lakierem proszkowym

AeroDek Unique

Lekkie pokrycia dachowe AeroDek Unique wyróżniają się nowoczesną elegancją kształtu i wykończenia z lakieru proszkowego w delikatnej satynie lub błysku.

Unikalne kolory dachówek oraz pełna gama akcesoriów pozwalają na nadanie budynkowi indywidualnego charakteru. Podobnie jak pozostałe dachówki metalowe, AeroDek są lekkie i wytrzymałe, o wyjątkowej odporności na ekstremalne warunki pogodowe, najwyższej trwałości i stabilności koloru. Blachodachówka AeroDek Unique może być stosowana na dachach o pochyleniach od 12o do 90o.

Blachodachówki panelowe AeroDek - dostępne kolory:

Decra - Błysk Szary

AeroDek Unique - Błysk szary

Decra - Błysk Czarny

AeroDek Unique - Błysk czarny

Decra - Satyna Grafitowy

AeroDek Unique - Satyna grafitowy

Decra - Satyna Czarny

AeroDek Unique - Satyna czarny

Decra - Satyna Kasztanowy

AeroDek Unique - Satyna kasztanowy

Decra - Satyna Terakowa

AeroDek Unique - Satyna terakota

Podobne artykuły

logo1
logo1
logo1