AeroDek Tradition

AeroDek to lekkie metalowe pokrycia dachowe nawiązujące kształtem do pokryć tradycyjnych, wykonane w nowoczesnych technologiach materiałowych, dostępne w kilku wzorach i kolorach. Systemy AeroDek obejmują blachodachówkę panelową i komplet akcesoriów: gąsiory, wiatrownice, wentylacje, etc. Elementy sytemu AeroDek wykonane są z najwyższych gatunków stali chronionej stopem cynkowo-magnezowym lub alucynkiem, powłokami poliuretanowymi i warstwami wykończeniowymi w dwóch wersjach: z posypką ceramiczną zespoloną w żywicach akrylowych i z poliestrowym lakierem proszkowym

AeroDek Tradition

Lekkie pokrycia dachowe AeroDek Tradition nawiązują kształtem do klasycznych dachówek ceramicznych i betonowych, ale są od nich 6- 8 razy lżejsze. Pod względem odporności na uderzenia i ekstremalne warunki pogodowe metalowe dachówki AeroDek znacznie przewyższają tradycyjne pokrycia.

Blachodachówki AeroDek nie wymagają konserwacji, a ich projektowana trwałość użytkowa równa jest projektowanej trwałości całego budynku i wynosi 60 lat.

Zespolona z blachą, kolorowa posypka ceramiczna zapewnia dobre wytłumienie akustyczne blachy i eliminuje efekt dudnienia deszczu.

Blachodachówka AeroDek Tradition przeznaczona jest na dachy o pochyleniach od 12o do 90o. Stosowana jest z powodzeniem zarówno na nowych budynkach jak i dachach remontowanych, w tym obiektach zabytkowych.

Blachodachówki panelowe AeroDek - dostępne kolory:

Decra Classic - Czerwony

AeroDek Tradition - Czerwony

Decra Classic - Tekowy

AeroDek Tradition - Tekowy

Decra Classic - Czarny

AeroDek Tradition - Czarny

 

Podobne artykuły

logo1
logo1
logo1