AeroDek Quadro

AeroDek Quadro jest pierwszą na rynku blachodachówką o płaskim profilu. Minimalistyczna forma i staranne wykończenie sprawiają, że AeroDek Quadro doskonale komponuje się ze współczesną architekturą. Model ten łączy w sobie wysoką estetykę z doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi.

AeroDek Quadro

Zalety i korzyści

  • AeroDek Quadro jest wykonana z solidnej blachy o grubości 0,75mm co w efekcie daje doskonałą wytrzymałość pokrycia na potencjalne uszkodzenia mechaniczne (np. grad) i ekstremalne warunki pogodowe.
  • AeroDek Quadro ma niski ciężar własny (7,2 kg/m²) co w porównaniu z tradycyjnymi dachówkami kilkukrotnie zmniejsza obciążenie dachu.
  • AeroDek Quadro jest lakierowana proszkowo, a grubość lakieru jest ponad dwukrotnie większa od powłok w standardowych blachodachówkach.
  • Dachówka jest lakierowana dopiero po wytłoczeniu, dzięki czemu na całej powierzchni wyrobu powłoka ma tę samą grubość.
  • AeroDek Quadro może być układana na dachach o pochyleniach już od 15°. Nie wymaga pełnego deskowania.
  • AeroDek Quadro wyrożnia się bardzo wysoką trwałością, a koszty utrzymania dachu są minimalne. Quadro jest objęta 30-letnią Gwarancją Jakości Monier Braas.

Blachodachówki panelowe AeroDek Quadro - dostępne kolory:

Quadro - Satyna czarny

AeroDek Quadro - Satyna czarny

Quadro - Satyna grafitowy

AeroDek Quadro - Satyna grafitowy

Quadro - Satyna Szara Oliwka

AeroDek Quadro - Satyna szara oliwka

Quadro - Satyna Ceglany

AeroDek Quadro - Satyna ceglany

Podobne artykuły

logo1
logo1
logo1