AeroDek Harenda

AeroDek to lekkie metalowe pokrycia dachowe nawiązujące kształtem do pokryć tradycyjnych, wykonane w nowoczesnych technologiach materiałowych, dostępne w kilku wzorach i kolorach. Systemy AeroDek obejmują blachodachówkę panelową i komplet akcesoriów: gąsiory, wiatrownice, wentylacje, etc. Elementy sytemu AeroDek wykonane są z najwyższych gatunków stali chronionej stopem cynkowo-magnezowym lub alucynkiem, powłokami poliuretanowymi i warstwami wykończeniowymi w dwóch wersjach: z posypką ceramiczną zespoloną w żywicach akrylowych i z poliestrowym lakierem proszkowym

AeroDek Harenda

Metalowa dachówka gontopodobna AeroDek Harenda spotkała się z powszechnym uznaniem na rynku polskim, w szczególności na Podhalu, gdzie coraz częściej zastępuje tradycyjny gont drewniany. Blacha gontowa AeroDek Harenda to nie tylko doskonałe pokrycie dachowe na domy drewniane, ale również na nowoczesne budynki, o czym świadczą przykłady wielu inspirujących realizacji.

Gonty stalowe AeroDek Harenda nie wymagają konserwacji i są praktycznie bezkosztowe w eksploatacji. Pomimo że lekkie, odznaczają się doskonałymi własnościami wytrzymałościowymi na obciążenia śniegiem i odrywanie przez silne wiatry, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w regionach górskich i nadmorskich.

AeroDek Harenda określana potocznie gontem metalowym z posypką ceramiczną ma dobre wygłuszające własności akustyczne (nie występuje efekt dudnienia deszczu), a na pokryciu dobrze utrzymuje się śnieg, zmniejszając ryzyko uszkodzenia rynien przez osuwające się lawiny śnieżne.

Blacha gontopodobna AeroDek Harenda może być stosowana na dachach o pochyleniach od 12o do 90o.

Blachodachówki panelowe AeroDek - dostępne kolory:

Decra Stratos - Czarny

AeroDek Harenda - Czarny

Decra Stratos - Tekowy

AeroDek Harenda - Tekowy

Decra Stratos - Pepperstone

AeroDek Harenda - Pepperstone

 

Podobne artykuły

logo1
logo1
logo1